Garantija
Garantija

12 mėnesių

Servisas
Servisas Vilniuje

+370 659 49396

pastatas3

UAB “Autohidraulika” yra specializuotas hidraulikos centras teikiantis vairo sistemų remonto bei restauravimo paslaugas. Dirbame su fiziniais ir juridiniais asmenimis visoje Lietuvoje. Esame gerai žinomos įmonių grupės “AT Hidraulic” dalis.

Mes nuolatos atnaujiname mūsų parduodamų prekių asortimentą, keliame mūsų personalo kvalifikaciją ir investuojame į naujausias technologijas įrenginių restauravimo sferoje.

Kompanija bendradarbiauja su daugeliu geriausių autoservisų ir parduotuvių Lietuvoje bei už jos ribų. Mes visada pasiruošę dialogui ir su malonumu apsvarstysime visus pasiūlymus ben-dradarbiauti!

 

Įmonės istorija:

Mūsų įmonių grupė buvo įsteigta 1991 metais Lietuvoje, Vilniaus mieste pavadinimu UAB "VAZ Remontininkas".

Pagrindinė veiklos kryptis buvo prekyba serviso įranga, amortizatorių bei kitų agregatų restau-racija lengviesiems automobiliams ir sunkvežimiams.

Laikui bėgant įmonė pasirinko specializacijos nišą ir dėl to buvo priimtas sprendimas pervadinti organizaciją. Įmonė buvo pervadinta į UAB "AT Hidraulic" ir visa veikla nukreipta į vairo sis-temų sektorių - būtent ten, kur mūsų galimybės, žinios ir patirtis yra realizuojama be priekaištų.

Dabar UAB "AT Hidraulic" yra vairo sistemų remonto, įrangos bei komponentų, reikalingų tų sistemų restauracijai, pardavimų lyderis Lietuvoje ir už jos ribų.